Краєзнавчі новини

Телепрограма "КАВА З БОРИСОВИМ".

Валентин Лазуренко: Чи знайдуть могилу Хмельницького та чи варто Україні повернути історичну назву "Русь"?

photo 2023-06-17 17-52-14-1

17 червня 2023 р. на телеканалі Ільдана” вийшла програма "Кава з Борисовим", в якій в гостях у відомого черкаського журналіста Віктора Борисова був голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Валентин Лазуренко. Говорили про історію, культуру, духовність, про рідну Черкащину, про персоналістичний вимір України, про відзначення 70-річчя Черкаської області та багато іншого.

Детальніше...
 

КРАЄЗНАВЕЦЬ БОГДАН КУЛИНИЧ

ЧЕМПІОН ЄВРОПИ 2023 РОКУ З ФУТБОЛУ

photo 2023-06-17 17-15-12-1

Детальніше...
 

Краєзнавці привітали Валентину Коваленко

з виходом нової книги

photo 2023-06-17 16-50-44-1

Глибоко патріотичною була презентація 1 червня 2023 р. в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка збірки поезій війни "ВИШІПТУВАННЯ МОКШАНСЬКОЇ БЕШИХИ" відомої української поетеси, в.о. генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентини Коваленко. Поетичне слово як зброя у боротьбі з рашизмом.

Детальніше...
 

КРАЄЗНАВЦІ ПРИВІТАЛИ ЖУРНАЛІСТІВ

ЧЕРКАЩИНИЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Напередодні Дня журналіста України на запрошення голови Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України Тетяни КАЛИНОВСЬКОЇ голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Валентин ЛАЗУРЕНКО разом із своїм першим заступником, професором Василем МЕЛЬНИЧЕНКОМмали за честь привітати майстрів журналістського пера з святом та, зокрема, вручити Свідоцтво про присвоєння звання "ПОЧЕСНИЙ КРАЄЗНАВЕЦЬ УКРАЇНИ" знаній на теренах регіону журналістці і краєзнавиці, директору Смілянського КП "Медіа-центр" Людмилі СКОРОХОД.

Детальніше...
 

ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ КРАЄЗНАВСТВА

ПРОВЕДЕНО РЕГІОНАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «КРАЄЗНАВЧИЙ ФРОНТ ЧЕРКАЩИНИ»

photo 2023-06-01

До Всеукраїнського Дня краєзнавства у Черкасах 29 травня 2023 р. відбувся Регіональний круглий стіл «КРАЄЗНАВЧИЙ ФРОНТ ЧЕРКАЩИНИ», присвячений Всеукраїнському Дню краєзнавства. Захід проводився за ініціативи Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України та підтримки Черкаської обласної військової адміністрації в офлайн/онлайн форматі.Традиційно місцем проведення стала обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка – важливий осередок просвітницько-патріотичної роботи Черкащини.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 48