Краєзнавчі новини
Вручено краєзнавчу премію імені Максимовича

Вручено краєзнавчу премію імені Максимовича

Напередодні Нового року – 30 грудня,  відбулося урочисте вручення обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича лауреатам 2010 року. Як і в попередні роки конкурс на здобуття премії проводився в двох номінаціях – серед окремих авторів і серед авторських колективів.
Детальніше...
 
Симиренківські краєзнавчі читання

Симиренківські краєзнавчі читання

23 грудня 2010 р. в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулися Симиренківські краєзнавчі читання, присвячені 220-річчю від дня народження Федора Степановича Симиренка (1791 – 1867 рр.), промисловця-цукрозаводчика та 190-річчю від дня народження Платона Федоровича Симиренка (1821 – 1863 рр.), засновника цукрових заводів на Черкащині, відомого мецената.
Детальніше...
 

Історико-краєзнавча конференція в Суботові

Історико-краєзнавча конференція в Суботові

На батьківщині Богдана Хмельницького – в селі Суботові, 21 грудня відбулася ІV учнівська історико-краєзнавча конференція ,,Чигиринщина в історії України”, присвячена історії шкільної освіти краю. Особливістю цієї конференції стало те, що в ній разом з учнями місцевої школи та інших навчальних закладів Чигиринського району взяли участь науковці з Черкас та національного історико-культурного заповідника ,,Чигирин”, ветерани педагогічної праці. Радо зустріли в школі своїх випускників минулих років: І.І. Гретченка – депутата обласної ради, О.Д. Жалдак – голову обкому профспілки працівників освіти та науки, кандидата історичних наук В.М. Лазуренка.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня4142434445464748НаступнаКінець»

Сторінка 48 з 48