Краєзнавчі новини

УЧНІВСЬКА КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ В ЧИГИРИНСЬКІЙ ШКОЛІ № 2

2 березня 2012 р. в Чигиринській спеціалізованій школі № 2” відбулася Друга історико-краєзнавча учнівська конференція ,,Велич козацького краю”. На цьогорічній конференції, яка присвячувалася 500-річчю міста Чигирина, обговорювалася тема ,,Видатні постаті Чигиринщини”.

Детальніше...
 

Дорогі жінки!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди чарівного свята Весни – 8 Березня. Нехай воно, як і завжди, несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – надія, кохання, віра, щастя обов’язково пов’язане з жінкою. Цей день освячений високим іменем жінки-Берегині – джерела відродження духовності народу та примноження кращих національних традицій.

Важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки. Можливо, тому, що жодна професія не в змозі обійтися без жіночої посмішки, турботи, уваги, небайдужості та відданості своїй справі. Відрадно, що жінки роблять вагомий внесок і у справу вивчення історії і культури рідного краю, виховують на славних традиціях українського народу підростаюче покоління, по-материнськи передають молоді любов до отчого дому і своєї Батьківщини.

Від щирого серця бажаємо вам ніколи не втрачати природного оптимізму й енергії, продовжувати нести у світ злагоду, добро і любов. Міцного вам здоров’я, сповнення усіх ваших бажань і мрій, натхнення, великої мудрості, яка оберігає нас усіх.

Правління
Черкаської обласної організації
Національної спілки краєзнавців України

 

ШКОЛЯРІ СМІЛИ МАЮТЬ ПІДРУЧНИК З ІСТОРІЇ СВОГО МІСТА

Історія України починається з історії рідного краю, патріотизм громадянина зароджується з любові до малої батьківщини. З великою відповідальністю і високим професіоналізмом підійшли смілянські вчителі історії до створення підручника з краєзнавства для учнів 5 – 11 класів ,,Історія Сміли від найдавніших часів до кінця ХХ століття”. Його було презентовано на ІІ міській краєзнавчій науково-практичній конференції.        У конференції взяли участь самі видавці, їхні учні, журналісти, а також члени Національної спілки краєзнавців України.
Детальніше...
 

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМЯТІ

3__2012_-_11 березня 2012 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч члена правління Національної спілки краєзнавців України, директора Українського інституту національної пам’яті, доктора історичних наук, професора, члена-кореспондента НАН України Валерія Федоровича СОЛДАТЕНКА з краєзнавчим активом області.

Детальніше...
 

ТРЕТІЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЮНИХ КРАЄЗНАВЦІВ

Завершився Третій обласний конкурс юних краєзнавців Черкащини, який спільно проводили Черкаська обласна організація Національної спілки краєзнавців України, обласний центр еколого-натуралістичної творчості та навчально-науковий інститут історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Конкурс присвячувався 500-річчю Чигирина.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня4142434445464748НаступнаКінець»

Сторінка 41 з 48