Краєзнавчі новини

ДО 120-РІЧЧЯ ВОЛОДИМИРА СИМИРЕНКА

22 грудня в науковій бібліотеці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися науково-краєзнавчі читання, присвячені 120-річчю від дня народження Володимира Левковича Симиренка (1891 – 1938), відомого українського вченого-помолога і селекціонера плодових культур, сина і послідовника Левка Платоновича Симиренка. Організаторами заходу виступила обласна організація Національної спілки краєзнавців України, наукова бібліотека та ННІ історії і філософії ЧНУ, обласний краєзнавчий музей.     

Детальніше...
 

ПЛЕНУМ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КРАЄЗНАВЦІВ УКРАЇНИ

9 грудня 2011 року в Києві відбувся пленум правління Національної спілки краєзнавців України. Учасники пленуму хвилиною мовчання вшанували пам’ять голови і засновника Спілки, академіка П.Т. Тронька.

Детальніше...
 

ГОЛОСУЙМО ЗА ЧИГИРИНСЬКУ ФОРТЕЦЮ!

1-7-11Як уже повідомлялося, Чигиринська фортеця – резиденція Богдана Хмельницького увійшла до числа 21 фіналіста загальнонаціональної акції ,,7 чудес України: замки, палаци, фортеці”. Остаточне підведення підсумків акції відбудеться наприкінці року, а зараз проходить інтернет-голосування для визначення переможців, що триватиме до 1 грудня 2011 року.

Детальніше...
 

,,ПОВНОЛІТТЯ” ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ

1-20-10Цього року газеті Смілянської гімназії імені В.Т. Сенатора виповнилося 16 років. Саме в цьому віці людина отримує паспорт, а з нагоди повноліття нашого “Дзвоника” було створено музейний куточок, який ми називаємо музеєм. Розмістили матеріали на полицях великої старовинної шафи, яка і сама могла б бути музейним експонатом, адже їй понад 100 років і вона має свою власну історію.

Детальніше...
 

СВЯТО ПОКРОВИ В ЛЕБЕДИНІ

Серед форм краєзнавчо-просвітницької роботи Черкаської обласної організації НСКУ важливе місце посідає відзначення знаменних державних та народних дат. Однією з таких дат є свято Покрови Пресвятої Богородиці і День українського козацтва. Цього року правління обласної організації разом з навчально-науковим інститутом історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького надали допомогу у проведенні такого заходу в Лебединському навчально-виховному комплексі № 1 Шполянського району.3-17-10

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 39 з 44