Краєзнавчі новини

V (ПОЗАЧЕРГОВИЙ ЗЇЗД НСКУ

23 січня 2012 року в історичному приміщенні столичного Будинку вчителя відбувся V (позачерговий) з’їзд Національної спілки краєзнавців України. До Києва прибули 134 делегати з усієї України.  

Детальніше...
 

Юні краєзнавці Черкащини на Закарпатті

У 2006 році було започатковано Всеукраїнську історико-географічну експедицію ,,Історія міст і сіл України”. Її мета – активізувати пошуково-краєзнавчу роботу, сприяти вивченню історії населених пунктів рідного краю: міст, селищ і сіл.
В Україні понад 30 тисяч міст і сіл. На території Черкащини – 857 населених пунктів. Історія багатьох із них ще мало досліджена, або вимагає нового прочитання. Це дає можливість юним учасникам конкурсу проявити себе на ниві краєзнавчих досліджень.

Детальніше...
 

Шановні друзі!

Вітаємо вас з Новим 2012 роком і Різдвом Христовим.

Ми прожили з вами непростий, але насичений подіями і добрими справами рік. Як і всі патріоти рідного краю і України, краєзнавці Черкащини гідно виконували своє призначення на дослідницькій і культурно-освітній ниві.

Зусиллями невтомних подвижників краєзнавчого руху створені і побачили світ нові праці про історію міст і сіл нашого краю, про його людей, які творили і продовжують творити добро і достаток на рідній землі.    

Щиро вітаємо усіх, для кого відродження історичної пам’яті, національного патріотизму, відповідальності за збереження історико-культурного надбання стало справжнім покликанням і метою життя.     

Бажаємо краєзнавцям, усім, хто не байдужий до минулого і сучасного рідного краю, плідних пошуків в новому 2012 році. Хай досліджені вами сторінки минулого стануть життєстверджуючою основою для молодих поколінь, сприятимуть формуванню у них високих громадянських якостей, поваги до власної історії.  Хай ці світлі свята наповнять наші серця радістю і новою надією, принесуть в кожну родину мир і злагоду, благополуччя і затишок. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і оптимізму, здійснення усіх добрих починань, мрій і сподівань.

Президія правління
Черкаської обласної організації
Національної спілки краєзнавців України

 

ДО 120-РІЧЧЯ ВОЛОДИМИРА СИМИРЕНКА

22 грудня в науковій бібліотеці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися науково-краєзнавчі читання, присвячені 120-річчю від дня народження Володимира Левковича Симиренка (1891 – 1938), відомого українського вченого-помолога і селекціонера плодових культур, сина і послідовника Левка Платоновича Симиренка. Організаторами заходу виступила обласна організація Національної спілки краєзнавців України, наукова бібліотека та ННІ історії і філософії ЧНУ, обласний краєзнавчий музей.     

Детальніше...
 

ПЛЕНУМ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КРАЄЗНАВЦІВ УКРАЇНИ

9 грудня 2011 року в Києві відбувся пленум правління Національної спілки краєзнавців України. Учасники пленуму хвилиною мовчання вшанували пам’ять голови і засновника Спілки, академіка П.Т. Тронька.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 36 з 42