Краєзнавчі новини

МУЗЕЙ НАРОДНОГО ПОБУТУ «БАТЬКІВСЬКА ХАТА» У СМІЛЯНСЬКІЙ ШКОЛІ № 16

З 2011 року у Смілянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 16 діє музей народного побуту «Батьківська хата». У його створенні активну участь брали вчителі, учні та батьки школи. В музеї зібрано речі побутового вжитку жителів Черкащини XVІІІ – ХХ століть.

Детальніше...
 

НАУКОВО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ У КАНЕВІ

01 24.12.201313 грудня  в конференц-залі  музею Т.Г. Шевченка в Каневі відбулася науково-краєзнавча конференція «Лагідний пророк України», присвячена 180-й річниці від дня народження української письменниці  Марко-Вовчок (Марії Олександрівни Вілінської).

Детальніше...
 

СЬОМА НАУКОВО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЧЕРКЩИНА В КОНТЕКСТІ ІСТОРІЇ УКАЇНИ»

   28 листопада в Черкаському національному університеті відбулася ініційована обласною організацією Сьома науково-краєзнавча конференція «Черкащина в контексті історії України», присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка та 60-річчю утворення Черкаської області. Співорганізаторами заходу виступила обласна державна адміністрація, обласна рада, Український інститут національної пам’яті і Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 

ГОЛОВА НСКУ ЗУСТРІВСЯ З КРАЄЗНАВЦЯМИ ЧЕРКАЩИНИ

30 жовтня в науковій бібліотеці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася прес-конференція та зустріч з краєзнавчим активом Голови Національної спілки краєзнавців України, члена-кореспондента НАН України Олександра Петровича Реєнта.

Детальніше...
 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «НЕ ПІДЛЯГАЄ ЗАБУТТЮ»

 Обласна організація НСКУтісно співпрацює з Черкаським місцевим осередком Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність», основою діяльності якого є соціальні проекти, спрямовані на підтримку жертв нацистського режиму періоду Другої світової війни, а також історичний проект «Збереження історичної пам’яті про жертви нацистських переслідувань».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 35 з 48