Краєзнавчі новини

КОНФЕРЕНЦІЯ «КОБЗАР ЄДНАЄ УКРАЇНУ»

У Шевченківському національному заповіднику у Каневі 24 квітня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Кобзар єднає Україну», присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Її організаторами виступили Інститут історії України НАН України, Національна спілка краєзнавців України, Український інститут національної пам’яті, навчально-науковий інститут історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Шевченківський національний заповідник.

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ КРАЄЗНАВЧОЇ

ПРЕМІЇ ІМЕНІ МИХАЙЛА МАКСИМОВИЧА

 

03 04 2014-1Оголошується конкурс на здобуття обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича 2014 року. Участь в ньому можуть брати окремі автори та авторські колективи, що підготували в останні п’ять років вагомі краєзнавчі праці, які обов’язково стосуються Черкащини і мають важливе пізнавально-виховне значення. Мова видань – українська.

Детальніше...
 

УЧНІВСЬКА КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ У СМІЛІ

В Смілі стало доброю традицією щороку проводити учнівські краєзнавчі конференції з актуальних проблем історії міста. Цього року V міська учнівська краєзнавча конференція, що відбулася 25 лютого на базі загальноосвітньої школи № 5, мала тематику «Історія Смілянщини в постатях» і присвячувалася 60-річчю утворення Черкаської області. Її учасники – учителі та учні міста підготували цікаві повідомлення про  відомих земляків, які зробили вагомий внесок у різні сфери життя рідного краю та України.

Детальніше...
 

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО 60-РІЧЧЯ

УТВОРЕННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулася обласна науково-практична конференція «Історія Черкаського краю: люди, події, факти», присвячена 60-річчю утворення Черкаської області. В ній взяли участь науковці, працівники органів освіти, директори та учителі шкіл області, краєзнавці. Учасників конференції привітала заступник директора ОІПОПП, кандидат педагогічних наук Г.А. Назаренко.

Детальніше...
 

Дорогі друзі!

Вітаємо вас з Новим 2014 роком і Різдвом Христовим!

 

111Зустрічаючи Новий рік, сподіваємося на добрі і радісні зміни. Наші плани невіддільні від України, від щирих і вдячних почуттів до своєї Батьківщини. 

В минулому, непростому, але насиченому подіями і добрими справами році, краєзнавці Черкащини гідно виконували свій патріотичний обов’язок на дослідницькій і культурно-освітній ниві.

 Зусиллями невтомних подвижників краєзнавства створені і побачили світ нові праці про історію і сучасне Черкаської області, якій у 2014 році виповнюється 60 років. Краєзнавчі дослідження присвячені історії міст і сіл нашого краю, людям, які творили і продовжують творити добро і достаток на рідній землі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 34 з 48