Краєзнавчі новини

З Днем Перемоги!

Шановні черкащани і гості краю!

Сердечно вітаємо вас, передусім ветеранів Великої Вітчизняної війни, з Днем Перемоги – символом мужності і героїзму покоління,яке врятувало світ від фашизму. В цей день ми вшановуємо усіх, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу, усіх, хто наближав переможну весну 1945 року, хто піднімав з руїн і згарищ рідну землю, самовіддано трудився, ростив і виховував дітей, закладав підвалини незалежної України.

Ми гордимося великим подвигом наших батьків і дідів,  пам’ятаємо якою неймовірно дорогою ціною була завойована Велика Перемога і низько схиляємо голови перед пам’яттю полеглих. Для українського народу День Перемоги – свято, яке об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму і віри у власні сили.

Вічна пам’ять усім, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Правління обласної організації
Національної спілки краєзнавців України

 

Вітання з Великоднем

Дорогі черкащани і гості краю!

Сердечно вітаємо вас з Великоднем!

Світле свято Воскресіння Христового уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань. Кожен знаходить у цьому святі особливий зміст, співставляючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю. Великдень пробуджує в нас прагнення бути добрішими і милосерднішими.

Нехай же це свято принесе вам і вашим близьким благополуччя, взаєморозуміння і весняне відродження, додасть сили в усіх добрих справах, а життя стане світлішим і прекраснішим.

Правління обласної організації НСКУ

 

Оголошено конкурс на здобуття премії імені Михайла Максимовича

 Оголошується конкурс на здобуття обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича 2012 року. Участь в ньому можуть брати окремі автори та авторські колективи, які підготували в останні п’ять років вагомі краєзнавчі праці, які обов’язково стосуються Черкащини і мають важливе пізнавально-виховне значення. Мова видань – українська.

Детальніше...
 

ОБГОВОРЕНО ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

Черкащина з її невичерпним туристичним потенціалом та багатими краєзнавчими традиціями дедалі частіше стає місцем проведення наукових заходів з проблем організації туризму. Одним із них стала Третя  Міжнародна науково-практична конференція ,,Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання”, яка відбулася 22 – 23 березня 2012 р. на базі Черкаського державного технологічного університету.

Детальніше...
 

УЧНІВСЬКА КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ В ЧИГИРИНСЬКІЙ ШКОЛІ № 2

2 березня 2012 р. в Чигиринській спеціалізованій школі № 2” відбулася Друга історико-краєзнавча учнівська конференція ,,Велич козацького краю”. На цьогорічній конференції, яка присвячувалася 500-річчю міста Чигирина, обговорювалася тема ,,Видатні постаті Чигиринщини”.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 34 з 42