Краєзнавчі новини

В ГОРОДИЩІ ПРЕЗЕНТОВАНО КНИГУ І УТВОРЕНО ОСЕРЕДОК СПІЛКИ КРАЄЗНАЦІВ

Городищина має славні краєзнавчі традиції. Тут завжди були люди, які досліджували і популяризували історію рідного краю, доносили до широкого загалу знання про героїчні і трагічні сторінки минувшини, про відомих земляків, які прославили свою «малу батьківщину», жили й творили в імя України, боронили її від ворога.

Краєзнавчо-пошукова робота в районі особливо активізувалася в роки незалежності – оновилися експозиції краєзнавчих музеїв і музейних кімнат, побачили світ нові книги та велика кількість публікацій  про історію краю, відкрилися маловідомі та замовчувані раніше її сторінки. Краєзнавчій тематиці присвячуються просвітницько-виховні заходи. Краєзнавство посідає гідне місце в навчально-виховному процесі як важливий засіб громадянсько-патріотичного виховання молодого покоління.

Детальніше...
 

З НОВИМ 2015 РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

29 12 2014 01

Детальніше...
 

ЗБЕРЕЖІМО МИХАЙЛОВУ ГОРУ!

Він, як природознавець, знав, що помре у 69 років: його дід прожив 69 років, батько також. У той день, 22 листопада 1873 року, сидячи у своїй хатині на Михайловій горі, видатний вчений-енциклопедист Михайло Максимович задивився на Дніпро і відійшов у вічність…

Теплого листопадового дня 2014 року група вчителів Золотоніської школи № 6 та Богуславецького НВК ім. М.О.Максимовича їхала до села Прохорівка, що на Канівщині, вклонитися могилі генія, який уславив наш край. Приєдналися до нас і вчителі Сушківської школи Канівського району. 

Детальніше...
 

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ МИХАЙЛА ПОНОМАРЕНКА

18 грудня 2014 року голова правління обласної організації НСКУ В.М. Мельниченко та член правління Г.М. Голиш у місті Золотоноша поклали квіти до могили Михайла Федоровича Пономаренка (1920–2010). Разом з ними пам’ять відомого краєзнавця вшанували голова Золотоніської районної ради В.П. Саранча, заступник золотоніського міського голови С.В. Суддя, директор Золотоніського державного краєзнавчого музею імені М. Пономаренка В.М. Ямборська.

Детальніше...
 

ВІТАННЯ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Vitanna

 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 31 з 48