ОЛЕКСАНДРА ШАМРАЯ ПРИЗНАЧЕНО ЗАСТУПНИКОМ

ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Нещодавно заступником голови Черкаської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань призначено Олександра Григоровича ШАМРАЯ.

Шамрай 1

Краєзнавча громадськість Черкащини знає його як досвідченого освітянина, відомого дослідника історії рідного краю, умілого організатора. За його плечима – багаторічна робота на педагогічній ниві та в органах державної влади і місцевого самоврядування.

Особливо приємно, що Олександр Григорович органічно поєднує свою роботу з громадськими справами – очолює Кам’янську організацію Національної спілки краєзнавців України, Почесний краєзнавець України, лауреат обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича. Його вихованці неодноразово були переможцями та призерами обласних та всеукраїнських конкурсів МАН України. Кандидат історичних наук.

Шамрай 2 1

Олександре Григоровичу! Вітаємо Вас з призначенням на високу державну посаду. Щиро бажаємо Вам успіхів в усіх проектах та починаннях, міцного здоров’я, миру та благополуччя.Упевнені, що Ваш позитивний досвід роботи та життєва мудрість стануть надійною запорукою плідної діяльності на благо Черкащини і України.

Президія обласної організації Національної

спілки краєзнавців України