ОБГОВОРЕНО ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

Черкащина з її невичерпним туристичним потенціалом та багатими краєзнавчими традиціями дедалі частіше стає місцем проведення наукових заходів з проблем організації туризму. Одним із них стала Третя  Міжнародна науково-практична конференція ,,Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання”, яка відбулася 22 – 23 березня 2012 р. на базі Черкаського державного технологічного університету.

Учасники конференції – науковці, працівники галузей туризму, краєзнавці, працівники органів державної влади з України, Росії, Болгарії.

Відкрив конференцію та привітав її учасників ректор ЧДТУ, доктор технічних наук, професор Юрій Григорович Лега. Відбулося пленарне засідання і робота в п’яти секціях.

27__2012_-_1

Відрадно, що серед викладачів університету, які займаються підготовкою фахівців для туристичної сфери все більше стає активних учасників краєзнавчого руху, які не тільки навчають студентів, а й досліджують та популяризують знання про свій рідний край.

Крім того Грамотами обласної організації НСКУ було відзначено активну участь у краєзнавчому русі та збереженні історико-культурної спадщини колектив цієї ж кафедри та її викладачів – к.і.н. доцента Людмилу Василівну Скрипник, старшого викладача Наталію Вікторівну Корнілову, викладача Олександра Сергійовича Гуслистого. Саме про це говорив у своєму виступі на пленарному засіданні конференції заступник голови Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, к.і.н., доцент Валентин Миколайович Лазуренко. За дорученням Національної спілки краєзнавців України він вручив членський квиток Спілки завідувачці кафедри управління розвитком туризму ЧДТУ к.е.н., доценту Ларисі Михайлівні Чепурді.27__2012_-2

Для учасників конференції було проведено екскурсію до музею історії ЧДТУ; проведено майстер-клас з писанкарства; організовано перегляд вистави в Черкаському обласному академічному українському музично-драматичному театрі; поїздку до Кам’янки, де учасники відвідали історичні місця Кам’янського державного історико-культурного заповідника.

В день конференції учасники отримали двотомне видання її матеріалів.

Юрій ЛАЗУРЕНКО,
аспірант, член Національної
спілки краєзнавців України