Дорогі жінки!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди чарівного свята Весни – 8 Березня. Нехай воно, як і завжди, несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – надія, кохання, віра, щастя обов’язково пов’язане з жінкою. Цей день освячений високим іменем жінки-Берегині – джерела відродження духовності народу та примноження кращих національних традицій.

Важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки. Можливо, тому, що жодна професія не в змозі обійтися без жіночої посмішки, турботи, уваги, небайдужості та відданості своїй справі. Відрадно, що жінки роблять вагомий внесок і у справу вивчення історії і культури рідного краю, виховують на славних традиціях українського народу підростаюче покоління, по-материнськи передають молоді любов до отчого дому і своєї Батьківщини.

Від щирого серця бажаємо вам ніколи не втрачати природного оптимізму й енергії, продовжувати нести у світ злагоду, добро і любов. Міцного вам здоров’я, сповнення усіх ваших бажань і мрій, натхнення, великої мудрості, яка оберігає нас усіх.

Правління
Черкаської обласної організації
Національної спілки краєзнавців України