ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМЯТІ

3__2012_-_11 березня 2012 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч члена правління Національної спілки краєзнавців України, директора Українського інституту національної пам’яті, доктора історичних наук, професора, члена-кореспондента НАН України Валерія Федоровича СОЛДАТЕНКА з краєзнавчим активом області.

Під час зустрічі В.Ф. Солдатенко розповів про основні напрями роботи очолюваного ним інституту, порушив актуальні проблеми всебічного вивчення історичного минулого українського народу, формування поваги до власної історії. Він зазначив, що потрібно розширювати хронологічні і тематичні рамки дослідницької роботи, в тому числі і засобами краєзнавства, яке в сучасних умовах є дієвим засобом формування історичної пам’яті громадян Української держави. Великі можливості для цього має Черкащина, минуле якої пов’язане з ключовими подіями вітчизняної історії.

Вчений і громадський діяч відповів на питання учасників зустрічі та представників засобів масової інформації.

В.Ф. Солдатенко вручив членські квитки НСКУ учениці 10 класу Золотоніської школи № 2 Дарині Нагаєвській та професору Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького С.В. Корновенку.

На завершення зустрічі голова Черкаської обласної організації НСКУ В.М. Мельниченко подякував В.Ф. Солдатенку за змістовну інформацію і зазначив, що вона буде використана краєзнавцями в практичній роботі. Крім того, спілкуючись з відомим українським вченим, краєзнавці переконалися наскільки відповідальною і кропіткою є робота з дослідження історії.3__2012_-_2