Шановні друзі!

Вітаємо вас з Новим 2012 роком і Різдвом Христовим.

Ми прожили з вами непростий, але насичений подіями і добрими справами рік. Як і всі патріоти рідного краю і України, краєзнавці Черкащини гідно виконували своє призначення на дослідницькій і культурно-освітній ниві.

Зусиллями невтомних подвижників краєзнавчого руху створені і побачили світ нові праці про історію міст і сіл нашого краю, про його людей, які творили і продовжують творити добро і достаток на рідній землі.    

Щиро вітаємо усіх, для кого відродження історичної пам’яті, національного патріотизму, відповідальності за збереження історико-культурного надбання стало справжнім покликанням і метою життя.     

Бажаємо краєзнавцям, усім, хто не байдужий до минулого і сучасного рідного краю, плідних пошуків в новому 2012 році. Хай досліджені вами сторінки минулого стануть життєстверджуючою основою для молодих поколінь, сприятимуть формуванню у них високих громадянських якостей, поваги до власної історії.  Хай ці світлі свята наповнять наші серця радістю і новою надією, принесуть в кожну родину мир і злагоду, благополуччя і затишок. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і оптимізму, здійснення усіх добрих починань, мрій і сподівань.

Президія правління
Черкаської обласної організації
Національної спілки краєзнавців України